Hodnocení obchodu na Zboží.cz
backgroundImage

Qayron

V Qayron bike věříme, že ježdění na kole má být hlavně o zábavě. Ať se na kole zaměřujete na podání výkonu nebo jezdíte čistě pro radost, vždy vás musí jízda maximálně bavit. Chceme, aby měl každý možnost si jízdu na kole užít a to bez ohledu na to, na jaké úrovni jezdí. Věříme, že naše první ucelená kolekce nabízí trailová kola jejichž osazení odpovídá tomu, co pravé trailové kolo musí nabídnout a vy tak bez váhání můžete začít objevovat krásy trailového ježdění.

Stavíme kola, která nás baví

Našim velkým přáním bylo vyrábět kola tak, jak je chceme my. Kola, která nás baví a jsou připravena nabídnout ty pravé bikové zážitky. Přejeme si, aby naše kola otevřela dveře každému, kdo se chce vrhnout do tohoto úžasného světa horských kol. Do světa, kde se jízda na kole stává každodenní radostí a spojuje lidi z celého světa. Zapomeňte na nedotáhlá řešení, modely Qayron kladou důraz na svoji funkčnost, kterou každý jezdec ocení.

Neřeš a jeď!

Jezdit mohou všichni a to hned. Naše řada trailových kol nabízí skvěle vyvážené modely, kde si ten pravý stroj najdou jezdci všech úrovní. Vyberte si vhodný model, který odpovídá vašemu stylu ježdění. Zvolte specifikaci, která odpovídá vašim zkušenostem a vyražte si užít své první kilometry. Modely Qayron kladou důraz na kvalitní osazení a vždy vám nabídnou odpovídající a často vyhledávanou výbavu na traily. Naše kola dostanete s pečlivě vybíraným osazením, které skutečně funguje na úrovni, kterou očekáváte a nebude vás omezovat. Tady my nikdy šetřit nebudeme a proto jsou naše kola skutečně připravená nabídnout vám maximální zážitek z jízdy od úplného začátku.


3 dekády zkušeností v cyklistice

Značka Qayron se zrodila z vášně k cyklistice, která je již přes 30 let zároveň naším pracovním posláním. Vše začalo v osmdesátých letech, jako oprava kol ve sklepě rodinného domu a přerostlo do vzniku rodinné firmy BP Lumen jejíž sídlo se nachází v Úpici na úpatí Jestřebích hor. Společnost byla založena v roce 1991 a za poslední tři dekády urazila velký kus cesty. Dnes patří mezi nejvýznamnější cyklistické distributory a výrobce jízdních kol v České republice. I přesto, že se výrazně rozrostla, tak neztratila nic ze svého rodinného ducha a hodnot na kterých stojí. Stejně tak to platí i pro kola Qayron, které jsou podle našich představ a připravené nabídnou to pravé bikové dobrodružství, každému z vás.

parametry
+
výrobci
Tato kategorie neobsahuje žádné produkty

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen správně fungovat.