X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen správně fungovat.

backgroundImage
kategorie

Repase baterií

Zajistíme repas všech typů baterií do elektrokol, ať už se jedná o světoznámé výrobce elektrokol jako jsou BOSCH, Yamaha, Shimano, BionX, KTM, Apache, Giant a další nebo standardní elektrokola z řad čínské produkce.

Použíty jsou výhradně profesionální články určené pro PROFI baterie a tak se stává i z baterie do obyčejného elektrokola nástroj profesionála.

Objednání repase je možné těmito způsoby:

Osobně v prodejně nebo zasláním na adresu prodejny po předchozí konzultaci (mysticbike@seznam.cz). Celková cena = cena za repas + doprava 199 Kč (při zaslání zákazníkovi službou DPD).

Repase je možná pouze při platbě předem na náš účet nebo oproti záloze v prodejně.

Dodání cca 2-3 týdny od doručení baterie do naší prodejny. Orientační ceník repase bez dopravy ZDE

Ceník je určen pro repasování baterií nejběžnějších typů. U speciálních baterií bude cena stanovena individuálně. U modelů baterií typu „lahve“ a baterií Bosch, bude cena navýšena o 15% oproti běžné ceně.


Cena vs. Kvalita
U repase značkových baterií dochází k navýšení kapacity při zachování kvalit originálu za zhruba poloviční ceny.
U repase neznačkových baterií do elektrokol za použití profesionálních článků, dochází ke zvýšení její kvality na úroveň značkové baterie, zvýšení kapacity a především její životnosti.

Vysvětlení: Při nákupu jakéhokoliv elektrokola ze super – levných kategorií dochází po velmi krátké době k dramatickému snížení dojezdu oproti údajům deklarovaným výrobcem resp. prodejcem.
Ke stejnému jevu dochází rovněž při neprofesionálních repasích baterií. I když je na první pohled zřejmé, že zhotovitel repase resp. výrobce baterie použil k výrobě vysokokapacitní články, což je mnohdy efektní pouze jako údaj na prodejním ceníku, není zaručeno, že tato baterie bude spolehlivě sloužit. U elektropohonů je velmi důležitý parametr konstantního proudového zatížení. Pokud tedy bude levná baterie, či repase složena z nízkoproudových článků (i když o vysoké kapacitě), bude vystavena nadměrnému zatížení, články toto zatížení po krátké době nevydrží a nastane nerovnoměrné rozprostření energie v baterii. To má za následek výrazné snížení kapacity a výkonu. Čili na první pohled levná baterie do elektrokola nebo levná (neprofesionální) repase se ve výsledku prodraží jelikož takovéto baterie jsou v řádu několika měsíců již nefunkční.


Co získáte profesionální repasí od ACCU Technology?

    zvýšení výkonu baterie – zlepšení komfortu jízdy při jízdě v terénu nebo náročném profilu tratě
    možnost navýšení kapacity – zvýšení dojezdu a životnosti baterie
    férové ceny – odpovídající kvalitě článků a odvedené práci
    dvouletou záruční dobu

Uvědomme si, že právě baterie je srdcem každého elektrokola, a k jako takové by se mělo přistupovat s nejvyšší pečlivostí. Z tohoto důvodu je repas baterií proveden pouze ze článků těchto výrobců: PANASONIC, SANYO, SAMSUNG a LG.