backgroundImage
kategorie

Aktuality

SLEVA 15% o víkendu

Ve dnech 16.-17.12.2017 SLEVA 15% na vybraný sortiment našeho eshopu, který je SKLADEM. Souběžně s touto akcí může probíhat i další akce s jinou výší slevy. Při vyzvednutí zboží v prodejně je zapotřebí objednávku provést přes eshop!

 


Garance dodání do Vánoc

Zboží objednané do půlnoci 18.12.2017 jsme Vám schopni doručit do Vánoc. Platí jen pro platbu dobírkou a přepravní službou DPD. U objednávek od 19.12.2017 může dojít ke zpoždění zásilek díky přetíženosti spedičních firem, což nejsme schopni ovlivnit.


VÁNOČNÍ PROVOZNÍ DOBA

Vánoční provozní dobu nalenete v Kontaktech  


ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY

Ve dnech 20.-30.11.2017 a 1.12.2017 (po-pá) budou naše prodejny z tech. důvodů OTEVŘENY pouze do 17.00 hod. V sobotu do 12.00 hod.


SLEVA 30% NA DRESY s krátkým rukávem

Od 20.11.2017 do 31.12.2017 probíhá na skladové zásoby dresů s krátkým rukávem sleva 30%


PŘESTAVBY NA ELEKTROKOLO

Další přestavby MTB kol Focus na elektrokola. Individuální přizpůsobení. Sada Silent plus, baterie 16 a 20,4 Ah. Informace v prodejně.


SERVIS vidlic a tlumičů

Všichni bikeři, kteří potřebujete zaservisovat vidlici/tlumič v naší prodejně, máte možnost ušetřit 30% za servisní práce provedené v našem servisu s zákaznickou kartou. Pokud je zapotřebí tlumič či vidlici zaslat do servisního střediska, tak slevu není možno uplatnit. Doporučujeme nechat servis provést přes zimní měsíce. Na jaře se značně protáhne (několikanásobně) doba potřebná k provedení servisu.

On-line servisní formulář


KOLOBĚŽKY

Velký předvánoční výběr koloběžek v naší prodejně.


Slevy v kamenné prodejně

Právě probíhají slevy v naší kamenné prodejně na elektrokola, dětská kola, koloběžky a odrážedla. Navštivte naši prodejnu nebo nás kontaktujte na email mysticbike@seznam.cz


DNY DOPRAVY ZDARMA

Při výběru způsobu dopravy od 13.-15.11.2017 a při objednávce nad 300 Kč je v našem eshopu možno vybrat jednu doprava zdarma a tou je DPD.


Nedokončené objednávky e-shop

Pokud Vám nepřijde na email uvedený v objednávce potvrzení objednávky, tak je nejčastější příčinou, že jste neprošli všechny kroky a objednávka zůstala nedokončená. Méně často se může stát, že máte nastaveno u domény na které máte Váš email provozován tzv. SPF politiku, která definuje, ze kterých IP adres mohou být "Vašim jménem" emaily zasílány. S ohledem na tuto SPF politiku odmítá "Váš" server emaily odeslané z jiných ip adres (a tedy to může být zrovna email generovaný shopem).


Na internetu od roku 2003

Tak jsem zabrousil do minulosti našich www na archivu Wayback Machine, kde lze dohledat historie stránek i když se nejedná o úplně korektní zobrazení (jde převážně o text), ale našel jsem i jeden z našich prvních designů. Tak jen pro zajímavost .....


Sleva přileb

Sleva na přilby Uvex a R2 v našem eshopu nebo v kamenné prodejně.


SSL (https) certifikát

O bezpečný přenos dat na našich www se od dnešního dne stará tzv. SSL šifrování, které na straně odesilatele data zašifruje a na straně příjemce je dešifruje zpět do čitelné podoby. V případě odesílání / přijímání nešifrovaných dat se vystavujete riziku, že je kromě Vás tyto informace vidí i třetí osoba, což je zejména v případě přenosu citlivých dat (osobní informace, hesla apod.), nežádoucí což se na našich stránkách již nestane.


REGISTRACE e-shop

Po registraci do eshopu jsou zobrazeny ceny se slevou po registraci. Například právě v tuto dobu atraktivní dětská kola Core 24" v různých barvách.

 


ZDARMA blikačky

Ke každému zakoupenému dětskému jízdnímu kolu nebo koloběžce dostanete zdarma blikačky (2ks) Pro-T Birds nebo přilbu Prowell.

Platí do rozdání blikaček a přileb.


PŘESTAVBY NA ELEKTROKOLO

Další přestavba crossového jízdního kola na elektrokolo se středovým pohonem. Individuální přizpůsobení. Informace v prodejně.


Stavba jízdního kola

Stavba jízdního kola, která stojí za to sem dát. Rám SingleBe Reynolds 853, ruční práce made in Czech rebublic, kompletní XT, pevné osy atd..


PŘESTAVBY NA ELEKTROKOLO

Přestavba celoodpruženého jízdního kola na elektrokolo s napleteným zadním motorem. Individuální přizpůsobení. Informace v prodejně.


Poděkování

Těší nás, že zákazníci po opravě svého jízdního kola v našem servisu, vyjádří slova uznání a někteří i přidají pár řádek do emailu.

Dobrý den.
Cca před 14ti dny jsem měl u vás na seřízení a odstranění "cvakání" při šlapání silniční kolo Šírer.
Tímto bych vám chtěl poděkovat za vaši práci, již sem od opravy najel cca 300km (včetně výjezdu na Praděd a Dlouhé Stráně), kolo je potichu, nikde žádné pazvuky, řadí i brzdí líp než kdy předtím... Prostě po dlouhé době mám pocit, že se na svůj bicykl můžu stoprocentně spolehnout. Ještě jednou díky a těším se na další spolupráci.
 
S pozdravem Zdeněk L.

PŘESTAVBY NA ELEKTROKOLO

Přestavba klasického jízdního kola na elektrokolo se středovým nebo s napleteným zadním motorem. Individuální přizpůsobení. Informace v prodejně.

 


INFORMACE

Provozní doba a přístup do našich prodejen není nikterak omezen i když v pondělí 13.3.2017 začaly na vozovce v ulici Plumlovská výměna veřejného vodovodu a provoz automobilů je omezen jen do jednoho pruhu směrem od Mostkovic.


PŘESTAVBY NA ELEKTROKOLO

Přestaveby na elektrokolo se středovým nebo s napleteným zadním motorem. Individuální přizpůsobení. Informace v prodejně.

     


PŘESTAVBY NA ELEKTROKOLO

Část z řady přestaveb na elektrokolo uskutečněných v roce 2016. Se středovým nebo s napleteným motorem. Individuální přizpůsobení. Informace v prodejně.

        

   

  


Konfigurátor elektrosady

Konfigurátor elektrosad Apache Power. Zde můžete navolit kombinaci elektrosoučástek pro elektrifikaci Vašeho stávajícího jízdního kola. Elektro sada pak bude namontována v naší prodejně.

Sada je modulární a tak je možné ji sestavit přesně na míru Vašim potřebám. Nabízíme výkonné středové motory nebo motory zapletené do ráfků různých typů a velikostí. Baterii můžete umístit do nosiče nebo rámu kola a na výběr máte hned ze 3 různých kapacit. Vaše nové elektrokolo pak můžete ovládat pomocí jednoduchého LED panelu nebo multifunkčního LCD displeje s funkcemi cyklopočítače. Sadu lze dovybavit doplňky jako jsou brzdy s bezpečnostním vypínačem, USB zásuvka na řídítkách nebo osvětlení napojené na baterii.

Se sadou Apache Power uděláte ze svého oblíbeného jízdního kola elektrokolo jednoduše a velmi efektivně. Už žádný kopec Vás neodradí od pravidelného pohybu v přírodě společně s Vašimi přáteli. Vaše dojíždění do práce bude rychlejší a bez zapocení. A jízda na kole s elektrickým pohonem je také ideální pro spalování tuků a udržení zdravého životního stylu.


Autorizované servisní centrum Apache

Stali jsme se autorizovaným servisním centrem českého výrobce elektrokol Apache s proškoleným a certifikovaným mechanikem pro Apache Power.
Provedeme i elektrifikaci Vašeho stávajícího jízdního kola.